7PM HATCH CHECKERS WEDNESDAY NIGHT 03/27/2024 7PM | |||||
TIME | CHECKERS W/F | SIGNATURE | VESSEL | GANG | CR |
7PM | O’Neill B 86199 | MSC | Paris | 1 | |
Matos J 85316 | EVEREST | “ | |||
Jacoub R 85241 | “ | Johnson | 13 | ||
Hudson K 85512 | “ | “ | |||
Vincenty A 84953 | “ | Hroncich | 3 | ||
BerdeciaMelendez 85057 | “ | “ | |||
Muhammad N 86290 | “ | Sutton | 14 | ||
El-Sherbini H 86303 | “ | “ |
7PM SHIP DETAILWEDNESDAY 03/27/2024 7PM | |||||
TIME | CHECKERS W/F | Trk’s | SIGNATURE | GANG | CR |
7PM | Phillips C 85242 | Paris | 1 | ||
Pollut G 85479 | “ | ||||
Lefchuck M 86425 | “ | “ | |||
Palmieri M 86398 | “ | ||||
Forman D 84699 | Johnson | 13 | |||
Cuomo Jr F 85244 | “ | ||||
Dominguez B 86108 | “ | “ | |||
Lacitignola M 86145 | “ | ||||
Gonnella N 86105 | Hroncich | 3 | |||
Vessichelli N 86189 | “ | ||||
Vitale Jr 86180 | “ | “ | |||
Sommer R 85831 | “ | ||||
Vermeal M 86417 | Sutton | 14 | |||
Rivera N 86356 | “ | ||||
Sheridan V 86135 | “ | “ | |||
Filippatos A 86197 | “ | ||||
D’Angelo W 85247 | Rail | ||||
Maccia J 82039 | “ |
HATCH CHECKERS THURSDAY 03/28/2024 | |||||
TIME | CHECKERS W/F | SIGNATURE | VESSEL | GANG | CR |
7AM | Whalen T 85344 | COCHRANE | Picinic | 6 | |
Mouton J 84829 | “ | “ | |||
Russello A 82881 | “ | Rodriguez | 7 | ||
Hazel M 84835 | “ | “ | |||
Haracz E 82432 | “ | Estevez | 5 | ||
Vitacco B 80296 | “ | “ | |||
Perez T 83172 | “ | Henry | 8 | ||
Roche J 84879 | “ | “ | |||
7AM | Collins D 84457 | MSC | Vazquez | 13 | |
Pimpinella A 84790 | EVEREST | “ | |||
Bongiorno S 84584 | “ | Foster | 14 | ||
Busanic B 85351 | “ | “ | |||
Eckert M 85053 | “ | Abdur-R | 1 | ||
Jacoub R 85241 | “ | “ | |||
Beamon E 85249 | “ | Morin | 4 | ||
Digeronimo M 85317 | “ | “ | |||
7AM | Matos J 85316 | MSK | Paris | 16 | |
O’Neill B 86199 | YUKON | “ | |||
Hogan M 85522 | “ | Johnson | 10 | ||
Hudson K 85512 | “ | “ | |||
Holder E 84813 | “ | Hroncich | 15 | ||
Tracy S 86213 | “ | “ | |||
Muhammad N 86290 | “ | Sutton | 11 | ||
El-Sherbini H 86303 | “ | “ |
SHIP DETAIL THURSDAY 03/28/2024 | |||||
TIME | CHECKERS W/F | Trk’s | SIGNATURE | GANG | CR |
7AM | Aulisi J 83107 | 84018 | Picinic | 6 | |
Hermo F 81938 | “ | ||||
Castiglia A 81099 | 84003 | “ | “ | ||
Spano M 83568 | “ | ||||
Valente J 83228 | 84009 | Rodriguez | 7 | ||
Raspovich T 81056 | “ | ||||
Terraccianno A 80606 | 84023 | “ | “ | ||
Ulloa P 80887 | “ | ||||
Calabro J 83165 | 84012 | Estevez | 5 | ||
Leahy T 80926 | “ | ||||
Praino M 83753 | 84024 | “ | “ | ||
Griparich P 79990 | “ | ||||
Hennessy J 84766 | 83999 | Henry | 8 | ||
Munson K 80881 | “ | ||||
Manganella S 83811 | 84015 | “ | “ | ||
Paglio III 84531 | “ | ||||
7AM | Mattessich D 83162 | 84021 | Vazquez | 13 | |
Dasilva B 84483 | “ | ||||
Purwin I 81542 | 84002 | “ | “ | ||
Marinich M 82150 | “ | ||||
Espasa A 82925 | 83994 | Foster | 14 | ||
Samarelli M 83279 | “ | ||||
Linea S 80880 | 84013 | “ | “ | ||
McCoy G 83216 | “ | ||||
Intartaglia A 81882 | 84006 | Abdur-R | 1 | ||
Scinto C 83660 | “ | ||||
Ciszkowska B 83300 | 84020 | “ | “ | ||
Lucyk J 83271 | “ | ||||
Valente Jr 85480 | 84005 | Morin | 4 | ||
Vitale J 83681 | “ | ||||
Avolio C 85012 | 84026 | “ | “ | ||
Arnone L 85013 | “ | ||||
D’Angelo W 85247 | 84019 | Rail | |||
Maccia J 82039 | “ | ||||
7AM | Vincenty A 84953 | 84011 | Paris | 16 | |
BerdeciaMelendez 85057 | “ | ||||
Pollut G 85479 | 84022 | “ | “ | ||
Phillips C 85242 | “ | ||||
Cuomo Jr F 85244 | 84025 | Johnson | 10 | ||
Nunez A 84860 | “ | ||||
Dominguez B 86108 | 84014 | “ | “ | ||
Lacitignola M 86145 | “ | ||||
Vessichelli N 86189 | Hroncich | 15 | |||
Gonnella N 86105 | “ | ||||
Sommer R 85831 | “ | “ | |||
Vitale Jr 86180 | “ | ||||
Vermeal M 86417 | Sutton | 11 | |||
Rivera N 86356 | “ | ||||
Sheridan V 86135 | “ | “ | |||
Filippatos A 86197 | “ |
YARD CHECKERS THURSDAY 03/28/2024 | ||||
DETAIL | TIME | CHECKER | SIGNATURE | TIME |
T/L | 6AM | Sadlon J 81794 | ||
Martinez D 84646 | ||||
T/L | 6AM | Montoya D 82218 | ||
Rodriguez D 84552 | ||||
T/L | 6AM | Ropelski J 86083 | ||
Martinez R 85051 | ||||
T/L | 6AM | Bynum X 85513 | ||
Reid K 86048 | ||||
GROUP CODE DELIVERY | ||||
T/L | 6AM | Simoes P 86164 | ||
Duran Jr 86143 | ||||
Empty | 6AM | Costa R 83260 | ||
Field | Lorenzo M 82467 | |||
Herre R 82726 | ||||
Calabro J 84774 | ||||
Walker B 83626 | ||||
Truchan K 85056 | ||||
McCue J 83237 | ||||
Leskin K 85629 | ||||
Stoop P 85357 | ||||
Michaud T 84417 | ||||
Cook P 85048 | ||||
Antoniello F 85524 | ||||
Grimsley-Reid K 80662 | ||||
Garretson B 84852 | ||||
Petrello D 85527 | ||||
Diaz A 85586 | ||||
Salters K 85373 | ||||
Empty | 6AM | Perrotta L 85508 | ||
Field | Cipriani V 85246 | |||
Canizales C 85323 | ||||
Giles L 86142 | ||||
Breijo F 86227 | ||||
Matyola A 86273 | ||||
Fernandes V 86163 | ||||
C.C. | 6AM | Luciano R 82856 | ||
Molinari L Jr 85529 |
TRANSTAINER DETAIL THURSDAY 03/28/2024 | |||
TIME | RTG | CHECKER W/F | SIGNATURE |
6AM | RTG | Barona I 81393 | |
Minardi S 81106 | |||
6AM | DRIVERS | Soir A 82303 | |
Dejunco M 81896 | |||
6AM | Rengifo M 84783 | ||
Patterson T 85058 | |||
6AM | Cosentino J 82185 | ||
Dasilva A 85369 | |||
6AM | Tanzi J 81122 | ||
Taranto A 83537 | |||
6AM | Lubrano B 85061 | ||
Peragine D 83305 | |||
6AM | O’Donnell J 81154 | ||
O’Donnell D 82725 | |||
6AM | Falduti A 82279 | ||
Tandoc R 85360 | |||
6AM | Campoverde 85509 | ||
Alen J 85347 | |||
6AM | Marchesano J 84764 | ||
Popola P 84759 | |||
6AM | Lefchuck M 86425 | ||
Palmieri M 86398 | |||
6AM | |||
6AM | Gulick D 83230 | ||